Deti

FUNTASTIC KIDS 1: od 3 r. do 6 r. (MŠ)

Je dokázané, že malé deti sa učia jazyk najľahšie. Využite túto schopnosť Vášho dieťaťa a doprajte mu zábavu v anglicko-slovenskom prostredí. Áno, chápeme - máte obavy, že Vaše dieťatko na to nemá povahu, že je bojazlivé, citlivé, alebo ešte v 3 rokoch nemá dobrú slovnú zásobu ani v materinskom jazyku. Pravdou však je, že Vaše dieťa si ani neuvedomí, že komunikácia prebieha v angličtine. Aj Vaša veta kámoške, že "môj šéf je taký imbecilný psychopat" mu najprv znie cudzo. Ale keď si pri tom klopkáte na čelo, Vaš malý pokladík veľmi rýchlo pochopí, čo hovoríte. A rýchlosťou svetla to v správnej chvíli zopakuje 🙂

FUNTASTIC KIDS 2: od 6 r. do 9 r. (1.-3. roč. ZŠ)

Všetci vieme, že anglinu sa dnes učia deti už od prvého ročníka na základke. Nie je to síce nijako drastické, ale včeličky, nálepky, či ozajstné jednotky za to dostávajú. Neskôr aj dvojky, nedajbože trojky. Uľahčite svojmu dieťaťu učenie na prvom stupni a priveďte ho do nášho malého kolektívu k rovesníkom! Budeme sa hrať na ZOO, pripravovať Superstar, nacvičovať vystúpenia pre rodičov, ale aj písať, čítať, hláskovať... Ako v škole, len sa pri tom viac bavíme, je nás menej a vieme sa venovať aj tomu najpomalšiemu vozňu nášho FUNTASTIC vlaku do krajiny vedomostí.

FUNTASTIC KIDS 3: od 9 r. do 11 r. (4.-6. roč. ZŠ)

Už Vám asi začína prihárať, však? Nároky v škole sa stupňujú a každý deň máte nejaký ten krúžok. Ak nestíhate voziť Vášho už pomaly tínejdžra na anglinu dva krát týždenne, využite možnosť kurzov KIDS INTENSE 3 každý piatok poobede. Počas dvoch hodín vystriedame vážne školské účivo, s hraním na interaktívnom tablete, súťažami a písaním krátkych testíkov. Pomáhame si učebnicami a pomôckami z USA. Rozprávame už takmer výlučne anglicky!

FUNTASTIC KIDS 4: od 11 r. do 14 r. (7.-9. roč. ZŠ)

No, a je to tu! Začínate rozmýšľať nad výberom strednej školy. A na všetkých prijímačkach chcú anglinu. S nami to zvládnete ľavou zadnou. Jednoducho vysadíte Vášho tínejdžra pred našimi dverami buď dva krát týždenne, alebo každé piatkové poobedie na intenzívny kurz KIDS INTENSE 4 a my sa o to postaráme. Možno okolo toho poriešime aj nejaké pubertálne problémy. Nemusíte ďakovať - berte to ako pozornosť podniku 🙂

Aktuálny rozvrh

Detské kurzy všetkých úrovní a vekových kategórií otvárame každý mesiac. Príďte k nám na preskúšanie a začať môžete HNEĎ!