Kurzy pre dospelákov

SKUPINOVÉ KONVERZÁCIE

Ponúkame Vám skupinové kurzy s maximálne 5 študentmi, čo je optimálny počet na konverzovanie.

ONE on ONE

Individuálne kurzy ONE on ONE (jeden na jedného), kde vo Vami zvolenom čase konverzujete s našou lektorkou na témy, ktoré sú Vám príbuzné.

SKYPE KURZ

Ak sa Vám ale fakt nechce vychádzať z domu a bez papúč na nohách Vám to nepáli, zapíšte sa do SKYPE KURZU. Sme tu pre Vás aj cez víkend.

SPEAK AND TRAVEL

Vieme, že cestovanie do zahraničia može predstavovať stres. Ak sa obávate, že len ruky a nohy Vám už nepostačia, je tu pre Vás kurz SPEAK AND TRAVEL v rozsahu 5 vyučovacích hodín (naraz, jednotlivo – ako si Vy poviete). Uvedieme Vás do obrazu s témami: Easy grammar, Airport and Travel, Hotel, I am hungry/thirsty a Speaking to natives. A ak prinesiete aj svojho cestovateľského parťáka, máte to so zľavou.

INTERVIEW (príprava na pohovor)

Vybrať sa na prijímací pohovor do zamestnania a nemať to nacvičené v angličtine je dnes už celkom slušný hazard. Príďte k nám na super intenzívnu trojhoďku INTERVIEW, počas ktorej Vám preložíme/upravíme Vaše resumé, a nadrvíme Vás odpovede tak, aby ste na pohovore zažiarili.

BONUS

Čo ešte? Učebné materiály zadarmo. Aj parkovanie. Aj káva. A sranda ako bonus. A keď sa Vám u nás predsa len nebude páčiť, vrátime Vám peniaze.

Ešte Vám niečo chýba? Chcete to inak? Príďte nám to povedať! A rovno ostaňte na našej ukážkovej hodine!

Aktuálny rozvrh

Dospelácke kurzy všetkých úrovní otvárame každý mesiac. Príďte k nám na preskúšanie a začať môžete HNEĎ!