O nás

V jazykovej škole FUNTASTIC ENGLISH učíme konverzačnou metódou, simulujeme každodenné situácie, hráme role-play, púšťame si TV ukážky... Viac kecáme ako robíme. A všetkých nás to baví.

Naša škola

 • efektívna komunikačná metóda výuky anglického jazyka
 • vysoká časová flexibilita kurzov
 • skúsená a energická lektorka
 • dostupná poloha v centre mesta
 • všetky učebné materiály a pomôcky zadarmo
 • garancia vrátenia peňazí

  Náš tím

  Zuzana

  Lektorka
  Príďte do FUNTASTIC ENGLISH! Naučíme Vás rozumieť tej rieke "nejasných a blbo-znejúcich slov". Konverzujte s nami! Začne Vám to dávať zmysel a budete sa tešiť z každého zlepšenia. Máte moje slovo. Verím si natoľko, že Vám ponúkam to, čo žiadna iná jazykovka: GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ! Do posledného centu, ak sa Vám u nás nebude páčiť.

  Príďte nás vyskúšať na ukážkovú hodinu ZADARMO. Teším sa na Vás.

  Klaudinka a Janka

  FUNTASTICká animátorky
  Popri svojom zamestnaní v detskom kútiku pomáhame kolegom z FUNTASTIC ENGLISH pripravovať tábory, koncerty a súťaže, ktoré v našej škole pre detičky pravidelne organizujeme. Okrem ručných prác, športových aktivít, maľovania na tvár (ktoré je vždy jednou z najobľúbenejších činností všetkých detí), prispievam svojou angličtinou a viem kolegov plnohodnotne zastúpiť.

  Aktivity, ktoré pre naše detičky pripravujeme sú naozaj vždy veľkým zážitkom. Nikdy žiadnu akciu "neodflákneme" a snažíme sa o dokonalosť. Náš program je taký pestrý, že nám deti dobrovoľne odovzdávajú mobily, ktoré majú počas táborov zakázané, nechcú ísť s rodičmi na dovolenku, len aby ho nezmeškali a plačú, keď majú ísť domov. (bez srandy 🙂 ).

  V týchto chvíľach, a ešte aj dlho potom - keď sa s kolegyňami smejeme na tých bláznovstvách, čo pre deti navymýšľame, na tom ako musíme niekedy na poslednú chvíľu improvizovať, ako si spolu všetci delíme desiate, ako stojíme so šarkanmi v rukách v absolútnom bezvetrí a rozmýšľame, ktorá odbehne kúpiť ventilátor... - vtedy sme proste FUNTASTICký tím.